LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj1
Wczoraj4
Wizyt w tygodniu39
Wizyt w mesiącu5
Łącznie wizyt31899

Powered by Kubik-Rubik.de


Obóz sportowo-rekreacyjny 2012 w Gościnie

W dniach 30.07 - 11.08.2012r. w Gościnie koło Kołobrzegu odbył się obóz sportowo-rekreacyjny, w którym wzięło udział 57 uczestników.

W czasie obozu uczestnicy brali systematycznie udział w treningach piłki nożnej, rozgrywali mecze z drużynami z Gościna, Poznania, Kołobrzegu, rozgrywali także mecze w ramach "LIGI POKOJOWEJ" Oprócz zajęć trningowych dzieci mialy możliwość obejrzenia na  żywo meczu Pucharu Polski pomiędzy WARTĄ Poznań i KOTWICĄ Kołobrzeg. Popołudniowe zajęcia odbywały się na nadmorskich plażach w okolicach Kołobrzegu. Uczestnicy odwiedzili także  BASTION WOJSKOWY oraz świetnie bawili się Miasteczku Westernowym DZIKI ZACHÓD. Na podsumowanie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody za czołowe miejsca w konkursach obozowych.

Zdjęcia w galerii