LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj4
Wczoraj7
Wizyt w tygodniu4
Wizyt w mesiącu220
Łącznie wizyt36533

Powered by Kubik-Rubik.de


Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny 2015 w Zawoi

Tradycyjnie w czasie ferii zimowych w okresie od 25.01 do 31.01.2015 zorganizowano zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Zawoi.

 

Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum. Głównym celem wyjazdu była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i łyżwach. Dzieci pod kierunkiem instruktorów narciarskich uczyły się techniki jazdy na nartach, następnie zjeżdżały samodzielnie ze stoku pod okiem opiekunów i instruktorów.  Uczestnicy mieli także możliwość jazdy na łyżwach na lodowisku ORLIK, korzystania z sanek, ślizgów w zabawach na śniegu. Dzieci zwiedziły także nowo powstałe Centrum Górskie, miały możliwość poznania historii polskiego alpinizmu oraz ukształtowania najwyższych szczytów świata. W drodze do Zawoi zwiedziły Wadowice - miejsce urodzenia Św. Jana Pawła II.

Zdjęcia w galerii