Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj4
Wczoraj7
Wizyt w tygodniu11
Wizyt w mesiącu34
Łącznie wizyt31078

Powered by Kubik-Rubik.de


NAREW CUP 2013
Letni Turniej Piłki Nożnej NAREW CUP 2013

W dniach 23-24.08.2013 na obiektach  MOSiR odbył się Turniej Piłki Nożnej NAREW CUP 2013 organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy NAREW. Turniej rozegrany był w dwóch grupach wiekowych: grupa z rocznika 1999 grała na głównej płycie boiska przy ulicy Witosa, zaś grupa z rocznika 2003 rozgrywki prowadziła na dwóch boiskach przy ulicy Partyzantów.

W roczniku 2003 brało udział 8 zespołów, drużyny grały  systemem każdy z każdym.

Wyniki rocznika 2003

I  miejsce - COOZPN

II miejsce - MOS BIAŁYSTOK I

III  miejsce - MOS BIAŁYSTOK II

IV  miejsce –MKS  MAKOWIANKA I Maków Maz.

V  miejsce - UKS NAREW I Ostrołęka

VI  miejsce - UKS STACJA Ostrołęka

VII  miejsce -MKS MAKOWIANKA II Maków Maz.

VIII  miejsce - UKS NAREW II Ostrołęka

 

Najlepszy zawodnik – Patryk Gumowski – COOZPN

Najlepszy bramkarz – Xavier Dziekoński – MOS BIAŁYSTOK I

Król strzelców – Jakub Wołosik - MOS BIAŁYSTOK

 

W roczniku 1999 brało udział 6 drużyn. Zespoły grały systemem każdy z każdym oraz Play OF. W finale pomiędzy UKS NAREW i ŁKS Łomża zwyciężył zespół z Łomży.

Trenerem zespołu UKS NAREW Ostrołęka rocznik 1999 jest Mirosław Grzyb

Wyniki rocznika 1999

I  miejsce - ŁKS Łomża

II miejsce - UKS NAREW  Ostrołęka

III miejsce -  KORONA HID Ostrołęka

IV miejsce -  MKS Małkinia

V miejsce -  UKS NAREW 2000 Ostrołęka

VI miejsce – poza konkursem KS CK  Troszyn

 

Najlepszy zawodnik – Maciej Grzyb - UKS NAREW  Ostrołęka

Najlepszy bramkarz – Szymon Kędzierski - KORONA HID Ostrołęka

Król strzelców – Michał Tarnowski - MŁKS Łomża

 

Zdjęcia w galerii

 
Turniej Piłki Nożnej NAREW CUP 2013

Uczniowski Klub Sportowy NAREWw Ostrołęce

ZAPRASZA NA

TURNIEJE  PIŁKI  NOŻNEJ NAREW CUP 2013

1. Cel zawodów.

-  Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci.

- Stwarzanie warunków do kształtowania zachowań sprzyjających zdrowiu
i bezpieczeństwu.

- Rywalizacja sportowa w międzynarodowej obsadzie.

Do udziału zaproszono zespoły z miast partnerskich:

Meppen – Niemcy, Alytus – Litwa, Balassagyarmat – Węgry,

Mosty – Białoruś, Pryluky – Ukraina, Slavkov u Brna – Republika Czeska

2. Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy „Narew” Ostrołęka

Współorganizator:

Urząd Miasta Ostrołęka

 

3. Kategorie wiekowe:

  • U 14       -   rocznik 1999/2000
  • U 11       -   rocznik 2002
  • U 10       -  rocznik 2003
  • U   9       -  rocznik 2004 i młodsi

4. Termin: 23-24.08.2013 r.

Rejestracja zespołów:

MOSiR Ostrołęka ul. Witosa 1    23.08.2013 r. (piątek)       godz.  800 - 945

Rozpoczęcie rywalizacji:               23.08.2013 r.                     godz. 1030

Przewidywane zakończenie          24.08.2013 r.                     godz. 1430

5. Miejsce.

Boiska z nawierzchnią trawiastą i  nawierzchnią sztuczną na terenie   MOSiR ul. Witosa 1 i Partyzantów 3. Boiska „Orlik 2012” przy SP 2 ul. Papiernicza 1, SP1 ul. Gorbatowa 4, Gimnazjum  nr 1 ul. Hallera 12.

6. Zasady i warunki uczestnictwa.

Uczestnicy muszą posiadać  dokument tożsamości ze zdjęciem i aktualne badania

lekarskie (dopuszcza się listę zbiorczą).

Ubezpieczenie NW drużyny realizują we własnym zakresie.

Zgłoszenia wraz z dowodem wpłaty wpisowego prosimy przesyłać pocztą na adres organizatora, faksem. na numer  29 766 69 52l lub e-mail do 30.07.2013 r.

Po odesłaniu przez organizatora potwierdzenia o przyjęciu zgłoszenia, należy do                              18.08.2013r. uregulować opłatę za uczestników. Konto: Bank Spółdzielczy
w Ostrołęce    89 8922 0009 0012 4243 2000 0010

7. Sprawy regulaminowe:

U 14 (boisko 105 x 65 m, liczba zawodników 11 x 11) , bramki 7,32 x 2,44 m, cały zespół liczy max 18  zawodników + dwóch opiekunów ; U11 ( boisko  65 x 40 m, liczba zawodników 9 x 9 bramki 5 x 2m ), U 10 i U 9  (boisko 56 x 28 m, liczba zawodników 7 x 7 bramki 5 x 2 m), zespoły mogą liczyć max 14 zawodników + dwóch opiekunów. Przepisy gry i system prowadzenia rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn i podany zostanie przyjętym na turniej zespołom. Przewidywany jest udział 10 - 12 zespołów w każdej kategorii wiekowej.

O przyjęciu na turniej decyduje kolejność zgłoszeń.

8. Nagrody.

1)       Za miejsce 1-3:  puchary i medale.

2)       Wszystkie drużyny otrzymają dyplomy.

3)       Tytuł i puchar „Fair Play”  w każdej kategorii

4)       Zawodnicy indywidualnie statuetki i upominki

rzeczowe dla:

  1. - króla strzelców
  2. - najlepszego zawodnika
  3. - najlepszego bramkarza.

5)       Wszyscy trenerzy otrzymują upominki rzeczowe.

9. Finanse.

Wpisowe od drużyny:   – 300 zł;

Zakwaterowanie i wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie, obiad +  jeden nocleg).

Internat (pokoje 3-4 osobowe) – 85 zł od osoby

Zespoły potrzebujące zakwaterowania już od czwartku proszone są o wcześniejszy kontakt  z organizatorem.

10. Informacje dodatkowe.

  • Zapewniamy opiekę medyczną podczas rozgrywek .
  • Drużyny ubezpieczają się na koszt własny.
  • Atrakcje – możliwość odpłatnego skorzystania z  nowo otwartego Aquaparku.

 

 

Uczniowski Klub Sportowy „NAREW”

07-410 Ostrołęka

Ul. Papiernicza 1

Tel/fax: 29 7666952

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.uksnarew.ostroleka.pl

 

Telefony kontaktowe

U 14      -  Mirosław  Grzyb                              tel.  503171044

U 11      -  Konrad Zienkiewicz                        tel.  784738623

U 10 -   Jan Kruczyński                    tel.  792117494

U  9 -   Jan Kruczyński                    tel.  792117494

 

Regulamin turnieju

 

§ 1. Przepisy

Zawody rozgrywane są na podstawie przepisów gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

§ 2. Sędziowie

Mecze będą prowadzone przez sędziów stowarzyszonych przy Ciechanowsko-Ostrołęckim Okręgowym Związku Piłki Nożnej.

§ 3. Kategorie wiekowe

  • U14 – rocznik 1999/2000
  • U11 – rocznik 2002

  • U10 – rocznik 2003
  • U  9 – rocznik 2004 i młodsi

§ 4. Wymiary boiska, piłki do gry oraz obuwie

  • boisko: U14 (105x65m, bramki 7,32x2,44m rzut karny 11m), U11 (65x40m, bramki 5x2m, rzut karny 9m), U10 i U 9 (56m x 28m, bramki 5x2m, rzut karny 9m),
  • piłka: U14 - nr 5,     U11, U10, U9 - nr 4,
  • zawodnicy grają wyłącznie w butach piłkarskich o miękkich podeszwach (guma, plastik)

§ 5. Skład drużyn i zmiany

  1. Przed turniejem kierownicy każdej drużyny zobowiązani są do wypełnienia Listy Zgłoszeniowej zawodników uczestniczących w turnieju (U14 max. 18 zawodników; U11, U10, U9 max. 14 zawodników) oraz pozostawieniu do wglądu dokumentów potwierdzających tożsamość zawodników (legitymacja szkolna lub paszport) i badań lekarskich (karta zdrowia sportowca lub listy zbiorczej podbitej i podpisanej przez lekarza)
  2. Zawodnicy: U14 (11x11); U11 (9x9); U10 i U9 (7x7)  z możliwością nieograniczonej wymiany zawodników wpisanych do protokołu (zmiany hokejowe),

§ 6. Czas gry

Uzależniony od ilości startujących zespołów. Podany przed rozpoczęciem rozgrywek.

§ 7. System rozgrywek i punktacja

  1. System rozgrywek mieszany, uzależniony od ilości startujących zespołów.
  2. Punktacja:
    • za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty,
    • za spotkanie nierozstrzygnięte (remis) przyznaje się jeden punkt,
    • za spotkanie przegrane nie przyznaje się punktów.

§ 8. Kolejność miejsc

  1. O kolejności drużyn w tabelach decyduje ilość zdobytych punktów.
  2. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:

Przy dwóch zespołach:

a)      wynik bezpośredniego meczu,

b)      korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,

c)      większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,

d)     przy dalszej równości, decyduje losowanie.

Przy więcej niż dwóch zespołach

sporządza się tzw. „małą tabelę” między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami:

a)       ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,

b)      korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi drużynami,

c)       większa ilość zdobytych bramek w meczach między zainteresowanymi drużynami,

d)      korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,

e)       większa ilość zdobytych bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu

f)       przy dalszej równości, decyduje losowanie.

§ 9. Napomnienia i protesty

  1. Kary wychowawcze od 1 do 5 minut,
  2. W przypadku drastycznego naruszenia przepisów zawodnik może być usunięty z boiska (czerwona kartka),
  3. O konsekwencjach czerwonych kartek decyduje Komisja Zawodów,
  4. W przypadku spraw spornych drużyna ma prawo do 30 minut po zakończeniu spotkania wnieść protest, który po wpłaceniu kaucji 100 zł, zostanie rozstrzygnięty na koniec dnia rozgrywek. Gdy protest zostanie odrzucony, kaucja przepada na rzecz organizatora.

§ 10. Uwagi organizacyjne

  1. Ubezpieczenie NW drużyny realizują we własnym zakresie.
  2. Organizator zapewnia opiekę medyczną podczas rozgrywek.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach i na boiskach.
  4. Każda z drużyn zobowiązana jest do przydzielenia swoim zawodnikom stałych numerów na koszulkach na czas trwania turnieju.
  5. Każda drużyna musi posiadać jednakowy strój sportowy.
  6. Każda z drużyn zobowiązana jest do przedstawienia następującej dokumentacji:

a)  lista zbiorcza zawodników,

b)  każdy z uczestników musi posiadać aktualną legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem     potwierdzający tożsamość,

c)   każdy z zawodników musi posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do    uczestnictwa w rozgrywkach (dopuszczalne są listy zbiorcze).

§ 11. Interpretacja regulaminu należy do organizatora